Gól a asistence. Reprezentační záložník Darida řídil vítězství Herthy nad Düsseldorfem

Český záložník Vladimír Darida pomohl v německé fotbalové lize gólem a gólovou přihrávkou k vítězství Herthy Berlín 3:1 nad Düsseldorfem. Hertha vyhrála před více než 37 tisícovkami fanoušků na Olympijském stadionu potřetí za sebou a po sedmi zápasech figuruje na desátém místě tabulky.

Berlín Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vladimír Darida u míče v zápase Herthy Berlín proti Düsseldorfu

Vladimír Darida u míče v zápase Herthy Berlín proti Düsseldorfu | Foto: imago sportfotodienst/O.Behrendt via www.imago-images.de | Zdroj: ČTK

Hertha prohrávala po půlhodině hry po gólu z penalty, už po pěti minutách ale vyrovnal bosenský kapitán týmu Ibiševič.

Krátce před přestávkou po Daridově centru do vápna poslal domácí celek do vedení Dilrosun a český reprezentant zpečetil skóre ve druhém poločasu.

Darida se poprvé v sezoně zapsal mezi střelce v 62. minutě. Po přihrávce Dodiho Lukebakia obstřelil po zemi brankáře Düsseldorfu a trefil se k tyči.

Výsledky 7. kola německé fotbalové ligy
Německá fotbalová liga - 7. kolo:

Hertha Berlín - Düsseldorf 3:1 (37. Ibiševič, 44. Dilrosun, 62. Darida - 32. Hennings z pen.).