Velkou bojovnost, dobrou fyzičku a šikovné ruce ukázal kladenský útočník Jaromír Pytlík v závěru utkání 4. kola Tipsport extraligy, když v předposlední minutě pojišťoval výhru Rytířů nad Brnem.

Kladno Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Útočník Kladna Jaromír Pytlík stylovým způsobem ve 4. kola Tipsport extraligy zakončuje a skóruje proti brněnskému gólmanovi Postavovi | Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Dvaadvacetiletý útočník Kladna v 59. minutě duelu proti Brnu zvyšoval vedení Rytířů na 3:1 a stvrdil zisk tří bodů středočeského celku, který nakonec zvítězil 4:1. Jak náročné to musí být takhle ujet ke konci zápasu a ještě si dovolit nečekanou kličku?

Podrobněji se k momentu ze čtvrtého kola hokejové extraligy vyjádří olympijský vítěz a čtyřnásobný mistr světa Martin Procházka v úvodu pořadu Čistá hra v úterý 1. října od 10 hodin na Radiožurnálu Sport.

Petr Tomášek, rej Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít