Pražská TOP 09 se znovu schází s ČSSD. Pokračují jednání o nové podobě koalice

Pražská ČSSD se podruhé schází se zástupci TOP 09. Sociální demokraté by měli odpovědět na podmínky, za kterých jsou ochotni vyjednávat o nové podobě vedení hlavního města. Skoro tři desítky požadavků předala ČSSD vedení TOP 09 na prvním jednání v pondělí.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Magistrát hlavního města Prahy

Magistrát hlavního města Prahy | Foto: Tomáš Vodňanský | Zdroj: Český rozhlas

Nezdražovat jízdné, vodné nebo stočné pro obyvatele Prahy - to jsou jen některé z podmínek, na kterých ČSSD trvá. TOP 09 chce zase sociální demokraty požádat třeba o pomoc při koupi Pražské plynárenské.

Pokud se dohodnou, měla by v radě města své členy jen TOP 09, v zastupitelstvu by pak obě strany hlasovaly společně pro předem dohodnuté materiály.

Pražská ODS vyjednávání o nové koalici s TOP 09 přerušila do doby, dokud ta povede jednání s ČSSD.

Jana Čermáková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme