Fotbalisté Dukly vedli nad Mladou Boleslaví, ale Magera v závěru z penalty vyrovnal

V předehrávce 10. kola Synot ligy remizovala pražská Dukla s Mladou Boleslaví 1:1. Skóre zápasu otevřel v závěru prvního poločasu domácí Čajič, vyrovnání zařídil devět minut před koncem zápasu z pokutového kopu Magera.

Fotbalisté pražské Dukly remizovali na Julisce s Mladou Boelslaví 1:1. Skalák si kryje míč před Marešem. | Zdroj: ČTK

Do první šance zápasu se dostal až po půlhodině hry hostující Zahustel, ale jeho pokus domácí obrana zblokovala.

Ve 40. minutě se hned z první vyložené šance dostala Dukla do vedení. Po přihrávce Krmenčíka poslal míč přízemní střelou přímo k tyči Šedovy branky Čajič. V závěru první půle chtěl překvapit gólmana Šedu z úhlu Berger, ale branku přestřelil.

Hned v 1. minutě druhého poločasu střílel hostující Skalák a tečovaná střela skončila na břevně Radovy branky. Po hodině hry netrefil z dobré pozice branku domácí Mareš a deset minut před koncem zahrál v pokutovém území rukou obránce Štětina.

Rozhodčí Hrubeš okamžitě nařídil pokutový kop a Magera s přehledem vyrovnal. V poslední minutě utkání mohl vrátit Dukle vedení Štětina, ale hlavou trefil ve vyložené šanci pouze bránícího Malpona.

Mladá Boleslav tak protáhla svoji sérii neporazitelnosti na šest zápasů. Naopak Dukla už ve čtvrtém zápase v řadě v Synot lize nezvítězila.

10. kolo první fotbalové ligy:

Dukla Praha - FK Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
Branky: 40. Čajič - 80. Magera z pen. Rozhodčí: Hrubeš - J. Paták, Hrabovský. ŽK: Gorkšs - Magera, Bořil. Diváci: 1353.
Dukla: F. Rada - Miloševič, Štetina, Gorkšs, Vrzal - Marek Hanousek, Čajič, Považanec - Berger (85. Daniel Tetour), Krmenčík (90.+1 Jeřábek), Jakub Mareš (76. Jurendič). Trenér: Kozel.
M. Boleslav: Šeda - Bořil, Kúdela, Vraštil, Fleišman - J. Rada, Ščuk (69. Malpon) - Zahustel (58. Baroš), Čermák (64. Chramosta), Skalák - Magera. Trenér: K. Jarolím.

Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít