V rozhovoru pro Radiožurnál rozebírá, jak naučit autonomní auta řídit, v čem se pletl Steven Hawking, jak schopný zabiják je umělá inteligence a kdy půjde lidskou mysl nahrát na internet.
Malý Laurent Simons je génius a jeho osud nápadně připomíná postavu doktora Sheldona Coopera z televizního sitcomu Teorie velkého třesku. Ten měl IQ přes 180 a doktorát získal v šestnácti.
Postavy od začátku seriálu prošly výrazným vývojem. Některým kritikům vadí, že Sheldon Cooper už je schopný normální sociální interakce nebo že Raj Koothrappali dokáže mluvit střízlivý se ženami.
Americký seriál o partě poněkud excentrických vědců Teorie velkého třesku se blíží do finále. Poslední epizodu dvanácté série odvysílají v USA ve čtvrtek 16. května.
Jeden z nejdéle vysílaných amerických sitcomů Teorie velkého třesku příští rok skončí. Seriál o partě teoretických fyziků se za 11 sezon stal jednou z nejsledovanějších televizních show v USA.
Jeho postřehy zformovaly moderní kosmologii a inspirovaly miliony lidí po celém světě. Fyzik Stephen Hawking ve středu v 76 letech zemřel. Připomeňte si příběh muže, který „dobyl“ vesmír.
Americký sitkom Teorie velkého třesku se začal vysílat před deseti lety. Seriál o partě fyziků a jejich jednodušší sousedce si ihned získal fanoušky po celém světě.
Spory v dabingu se dotkly diváků seriálu Teorie velkého třesku. Hlavní ženské hrdinky Penny a Amy změnily v češtině své hlasy. Stovky fanoušků oblíbeného televizního seriálu ale rozhodnutí kritizují.