New Haven

New Haven v textech na iROZHLASU

| ČTK |Tenis

Kvitová porazila Bouchardovou a je v New Havenu ve čtvrtfinále

Tenistka Petra Kvitová porazila v 2. kole turnaje v New Havenu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou 6:3, 6:2 a postoupila do čtvrtfinále. V něm narazí na oblíbeném turnaji, který už třikrát vyhrála, na Rusku Jekatěrinu Makarovovou. Jiří Veselý skrečoval osmifinále turnaje ve Winston-Salemu.

|Vojtěch Man |Tenis

České finále ovládla Petra Kvitová. V New Havenu obhájila titul

Téměř dvě a půl hodiny dlouhé české finále sledovali diváci v New Havenu. Na jeho konci Petra Kvitová porazila Lucii Šafářovou ve třech setech a na svém oblíbeném americkém turnaji obhájila loňský titul. Šafářová svou kolegyni z fedcupového týmu ani na sedmý pokus neporazila.

Tenisté Kvitová i Berdych si na americkém betonu zahrají o tituly

|Tereza Jelínková |Tenis

Tenisté Petra Kvitová a Tomáš Berdych si zahrají finále na turnajích ve Spojených státech. Kvitová porazila v semifinále v New Havenu Italku Erraniovou 6:1 a 6:3 a o titul se utká s Ruskou Kirilenkovou. Berdych vyřadil ve Winston-Salemu Američana Querryho 6:4 a 6:3 a ve finále nastoupí proti dalšímu domácímu hráči Isnerovi.

Berdych prošel do čtvrtfinále ve Winston-Salemu, čeká ho Darcis

Český tenista Tomáš Berdych je na turnaji ve Winston-Salemu už ve čtvrtfinále. Ve třetím kole hladce zdolal Jarkka Nieminena z Finska po setech 6:3 a 6:2, o postup do semifinále bude bojovat s Belgičanem Stevem Darcisem. Petra Kvitová prošla v New Havenu také do čtvrtfinále, Američanku Nicole Gibbsovou porazila 6:2 a 6:4.

|Jaroslav Plašil, Tereza Jelínková |Tenis

Tenistka Cetkovská zažívá v kariéře skvělé časy

Nebýt letošní sezony, mnozí tenisoví fanoušci by na ni už možná zapomněli. A zařadili by ji do škatulky hráček, které jako mladé rychle zazářily, ale pak také stejně rychle vyhasly. Jenže právě tento rok může leccos změnit. Petra Cetkovská totiž zažívá nejpovedenější část sportovní kariéry a na US Open to potvrdila postupem do druhého kola.

|Jakub Kanta, Tereza Jelínková |Tenis

Tenistka Cetkovská bude hrát v New Havenu finále

Česká tenistka Petra Cetkovská si v New Havenu zahraje poprvé v kariéře ve finále turnaje WTA. V semifinále totiž porazila čínskou tenistku Li Na po setech 6:2, 5:7 a 7:6. Připsala si tak skalp vítězky letošního Roland Garros. O první triumf bude bojovat proti světové jedničce Dánce Caroline Wozniacké.

Tenistka Cetkovská postoupila v New Havenu do čtvrtfinále

Česká tenistka Petra Cetkovská si na turnaji v New Havenu vybojovala postup do čtvrtfinále. Cesta k tomuto úspěchu vedla přes Polku Agnieszku Radwaňskou, kterou porazila už ve třetím vzájemném střetnutí, tentokrát po setech 6:4, 5:7 a 6:3.