Předpověď počasí na sobotu 9. března

Meteorologové slibují polojasný až skoro jasný víkend, ráno mlhy. V sobotu bude odpoledne 9 až 13 stupňů Celsia.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

polojasno

polojasno | Foto: Jan Rosenauer

Do střední Evropy se rozšíří oblast vyššího tlaku vzduchu. V neděli zasáhne naše území postupně od západu studená fronta.

Polojasno, během odpoledne v severozápadní polovině Čech přibývání oblačnosti, večer ojediněle přeháňky. Nejvyšší denní teploty 9 až 13, na jihovýchodě území až 16 stupňů Celsia, v 1000 m na horách kolem 8. Mírný jižní až jihozápadní vítr 10-25 km/h se bude měnit na západní.

Tlaková tendence: Slabý pokles.

Rozptylové podmínky: Dobré.

Markéta Kaclová, Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme