Hermannová se Štochlovou prohrály i druhý zápas ve skupině. Němkám podlehly ve dvou setech

Český pár Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová první výhru ve skupině na olympijském turnaji nezískal. Němkám Svenje Mullerové a Cinje Tillmannové podlehl ve dvou setech 17:21 a 9:21.

Aktualizováno Paříž (Aktualizováno: 12:30 31. 7. 2024) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

České plážové volejbalistky Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová

České plážové volejbalistky Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová | Foto: Kai Pfaffenbach | Zdroj: Reuters

České plážové volejbalistky Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová si výrazně zkomplikovaly postup ze skupiny olympijského turnaje. Prohrály i svůj druhý zápas, nestačily na německý pár Svenja Mullerová a Cinja Tillmannová.

Ačkoli Češky v úvodu prvního setu dlouho vedly, soupeřky dokázaly vývoj otočit a zvítězit 21:17. Druhý set byl naopak plně v režii německých reprezentantek, ovládly ho suverénně v poměru 21:9. Uštědřily tak Hermannové se Štochlovou už druhou porážku v turnaji. Šanci bojovat o postup ze skupiny budou mít Češky v pátek, kdy vyzvou domácí pár.

klh Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít