Moravskou Třebovou protnou nové cyklostezky, město věří, že už letos

Moravská Třebová chce ještě letos propojit jižní a východní část města cyklostezkami. Radnice počítá s tím, že na první etapu výstavby nových tras za osm milionů korun získá dotaci. Stavět chce začít hned po odsouhlasení příspěvku ze Státního fondu dopravní infrastruktury.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jarní počasí si užívali cyklisté a bruslaři na cyklostezce na Příluku ve Zlíně

Jarní počasí si užívali cyklisté a bruslaři na cyklostezce na Příluku ve Zlíně | Zdroj: ČTK

Cesty pro cyklisty povedou také centrem města.

„První cyklostezky budou vybudovány v úseku od odbočky na Boršov ke kruhovému objezdu a od autoškoly zadem přes Knížecí louku k Bráně času a poté od domu Na Písku k vojenské škole,“ uvedl vedoucí odboru rozvoje města Miroslav Netolický.

Věra Pavlasová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme