Juventus uhájil ve fotbalové Serii A neporazitelnost

Fotbalisté Juventusu drží i po 25. kole neporazitelnost v letošní sezoně. V Serii A remizovali ve šlágru kola na hřišti vedoucího AC Milán 1:1.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Arturo Vidal (vlevo) z Juventusu obchází Sulleyho Muntariho ve šlágru 25. kola italské Serie A

Arturo Vidal (vlevo) z Juventusu obchází Sulleyho Muntariho ve šlágru 25. kola italské Serie A | Zdroj: Reuters

Milán měl přitom utkání skvěle rozehrané, když od 15. minuty vedl gólem Nocerina a navíc o deset minut později přidal druhou branku – jenomže ta nebyla uznána, ačkoli míč po Muntariho hlavičce skončil jednoznačně v prostoru za brankovou čárou.

Tento moment rozhodil domácí hráče natolik, že pustili otěže z rukou a přenechali iniciativu Juvetusu. To AC připravilo o možný plný bodový zisk, v 83. minutě totiž srovnal stav na konečných 1:1 Matri.

Milán měl ještě v samotném závěru možnost s výsledkem něco udělat, když po červené kartě musel minutu před koncem základní hrací doby ze hřiště hostující záložník Vidal. Domácí už ale početní výhodu zužitkovat nedokázali.

Italská fotbalová liga - 25. kolo:

FC Janov - Parma 2:2 (79. a 90.+6 Palacio - 6. Gobbi, 53. Floccari), AC Milán - Juventus Turín 1:1 (15. Nocerino - 83. Matri).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme