Fantastický debut. Dúbravka v anglické Premier League vychytal nulu proti Manchesteru United

Slovenský fotbalový gólman Martin Dúbravka prožil snový debut v brance Newcastle, kterému pomohl k výhře 1:0 nad Manchesterem United v anglické lize.

Newcastle Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Martin Dúbravka

Martin Dúbravka | Zdroj: ČTK

Po skončení zápasu si každá kamera vybírala Martina Dúbravku, který od mnohých sklidil ocenění nejlepšího hráče zápasu. Slovenský brankář zažil debut, který snad ani nečekal. Podařilo se mu vychytat Manchester United a je třeba dodat, že toho musel pochytat skutečně dost.

Největší šanci prvního poločasu měl jednoznačně Martial, který běžel sám na branku, ale nedokázal prostřelit Dúbravku. Ve druhé půli se slovenský brankář zaskvěl například při šanci Michaela Carricka v nastavení.

Newcastle doma hlavně díky reprezentantovi Slovenska poráží Manchester United 1:0 a bere cenné tři body. Jediný gól vstřelil v pětašedesáté minutě Matt Ritchie.

jgr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít