Fotbal - online přenos Rakousko - Francie, 17. června 2024 21:00, Düsseldorf Arena, Düsseldorf - aktualizováno:

Rakousko

Francie

0 : 1

(0:1)

• Maximilian Wöber je jediným střelcem tohoto zápasu, dal si vlastní branku, což výrazně ovlivnilo zápas. Jinou branku jsme neviděli. Francie vyhrává 1:0 nad Rakouskem. Úvodní duel Francii vyšel, Rakousko prohrálo. Turnaj pokračuje zítra dalšími zápasy.
  • Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:10.
  • Konec zápasu.
  • Rakousko se pokouší ještě něco vymyslet, ale mnoho času už nemá.
  • Marcus Thuram velmi rychle přenesl hru, ale do střelecké pozice se už dostat nedokázal.
  • Marko Arnautović nedokázal přesněji zakončit, nakonec je z toho rohový kop, balon následně kryje Mike Maignan.
  • Olivier Giroud ani Marcus Thuram nedokázali své dobré střelecké pozice proměnit. Stav zápasu se nemění.
  • Na nějakou výraznější šanci v posledních minutách marně čekáme. Ani jeden celek se nedokáže prosadit.
  • Marcus Thuram se pokoušel dostat do zakončení, jeho rána byla zblokovaná. Stefan Posch si dobře počínal na své polovině.
  • Youssouf Fofana se zapojil do kombinace, která se mu nepodařila podle představ. Francie se pokouší držet hru daleko od své branky.
  • V poklidném tempu se utkání dohrává, fotbalisté Francie míří za výhrou v tomto zápase.
  • Žlutá karta
    Žlutá karta pro tým Rakousko (Kevin Danso). Dostává kartu po faulu, který odnesl Olivier Giroud.
  • Střídání
    Střídání v týmu Rakousko:
    ze hřiště odchází Konrad Laimer, přichází Romano Schmid.
  • Střídání
    Střídání v týmu Francie:
    ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Youssouf Fofana,
    ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Olivier Giroud.
    Žlutá karta pro tým Francie (Kylian Mbappé). Hráč šel do hry, a pak si sedl na hrací plochu. Podle všeho reakce na to, že Francie nemohla střídat.
  • Začala poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví nad rámec.
  • Střídání
    ze hřiště odchází Phillipp Mwene, přichází Alexander Prass.
  • Podle všeho bude muset střídat, to napoví následující minuty.
  • Delší dobu se nyní nehraje, podle všeho se bude nějaký čas nastavovat. Krvácení, kterým trpí Kylian Mbappé, se nedaří zastavit.
  • Rakousko neproměnilo rychlou akci, následně Kylian Mbappé trefil soupeře, hra je přerušená.
  • Antoine Griezmann hledal spoluhráče, ale Kylian Mbappé nedokázal zakončit tak, jak by potřeboval.
    Žlutá karta pro tým Rakousko (Konrad Laimer). Žlutá karta po faulu na Mbappého.
  • Marcus Thuram to vzal na sebe, jeho zakončení nebylo příliš povedené, a tak bude rozehrávat rakouský brankář.
  • Antoine Griezmann byl ve volném prostoru, kam mu spoluhráč posílal míč, ale na poslední chvíli se tam objevil také soupeř, který získal míč.
  • Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, aktuálně stále vede Francie o jednu branku.
  • Mike Maignan je v pořádku, což je v tuto chvíli asi ta nejzásadnější informace.
    Christoph Baumgartner z Rakouska dostává za souboj s brankářem soupeře žlutou kartu.
  • Marko Arnautović hledal rychlou kombinací spoluhráče, Christoph Baumgartner hodně důrazně v souboji o míč. Mike Maignan absolvoval tvrdý souboj.
  • Mike Maignan velmi dobře vyhodnotil situaci a dokázal balon mířící na branku rychle vyboxovat.
  • Patrick Wimmer byl hodně důrazně dohraný soupeřem, Antoine Griezmann byl tím, kdo byl v souboji aktivnější.
  • Souboje o balon se nyní odehrávají na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do výraznější příležitosti.
  • Pomalu, ale jistě se blíží finální pasáž hry v tomto zápase. Marcus Thuram se propracoval sice do střelecké pozice, ale jeho rána rozhodně nebyla povedená.
  • Střídání
    ze hřiště odchází Ousmane Dembélé, přichází Randal Kolo Muani,
    ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Eduardo Camavinga.
  • Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu a podle všeho budou velmi brzy střídat také fotbalisté Francie.
  • Christoph Baumgartner se pokoušel proskotačit do pokutového území s míčem na kopačce, ale v rozhodující moment mu jej odehrála obrana.
  • Ousmane Dembélé hledal před brankou spoluhráče, následně pálil Marcus Thuram. S jeho pokusem si poradil brankář Rakouska, a pak se o zbytek postarala obrana.
  • Theo Hernández mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku na nabíhajícího spoluhráče, který však letící balon netrefil.
  • Rohový kop pro Rakousko, centr byl příliš krátký, což vedlo k tomu, že nikdo z hráčů nemohl zakončit.
  • Ousmane Dembélé to vzal na sebe, jeho rána však nebyla příliš povedená. Jeho rána míří vedle branky.
  • Marcel Sabitzer se pokoušel donutit soupeře k faulu, který by vedl k penaltě. Francouzští hráči si však dokázali poradit i bez faulu.