Hokej - online přenos PFK Ludogorec Razgrad - SK Slavia Praha, 25. září 2024 21:00, Ludogorec Arena, Razgrad - aktualizováno:

PFK Ludogorec Razgrad

SK Slavia Praha

0 : 2

(0:1)

• Další utkání v Evropské lize čeká Slavii už příští týden ve čtvrtek, kdy bude doma hostit Ajax.
  • Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 8:14.
  • Je konec! Slavia zvládla vstup do Evropské ligy na výbornou a vítězí na půdě Ludogorce Razgrad 2:0. První šanci si přitom vypracoval v 19. minutě domácí celek, ale Rick zpoza vápna branku netrefil. Slavia postupně převzala aktivitu a tlačila se vpřed. S centrovanými míči si však domácí obrana věděla rady. Až v 37. minutě našel Chorý Matěje Juráska, který levačkou rozvlnil síť. Druhou půli otevřel zásah Jana Bořila, který kvůli ofsajdu nemohl platit. V 64. minutě po dobře sehraném protiútoku vychytal Padt Dioufa. Po následném rohovém kopu už ale přidal druhou branku Mojmír Chytil. Dvacet minut před koncem mohl třetí gól přidat Lingr, ale Padt znovu zasáhl. Ludogorec se v závěru nedostal k tlaku, Slavia si poslední minuty pohlídala a zaslouženě bere tři body.
  • Konec zápasu.
  • Chytil v závěru ještě fauloval v souboji na polovině hřiště stopera Almeidu. Domácí už ale nemají moc času.
  • Bořil hledal přihrávkou do vápna Ondřeje Lingra, který se snažil odtlačit obránce tak usilovně, až od míče odtlačil i sebe.
  • Zmrzlý chtěl na levé straně vnějším nártem najít Mojmíra Chytila, ale ten se k nepřesné přihrávce nemohl dostat. Slavia ale hraje daleko od své branky.
  • Na pravé straně vystoupil Conrad Wallem, který vystihl přihrávku soupeře a stačil míč odehrát do autu. Slavia je blízko k vynikajícímu vstupu do soutěže.
  • Son při převzetí míče na levé straně podklouzl a nabídl balón Slavii. Hosté sice balón potáhli vpřed, ale dlouho jej na kopačkách neudrželi.
  • Výbornou práci odvedl Ondřej Lingr, který si poblíž vápna došel pro faul na svou osobu. Slavia nasbírá cenné sekundy a ještě bude zahrávat přímý kop.
  • Žlutá karta
    Jan Bořil si za šlapák u postranní čáry vykoledoval žlutou kartu.
  • Ludogorec zahrával další rohový kop. Sonova pobídka skončila na malém vápně, kde zasáhl Filip Prebsl.
  • Střídání
    Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad:
    ze hřiště odchází Rick, přichází Georgi Rusev.
  • Antonín Kinský si dal pozor na přihrávku směřující mezi obránce, vyrazil ven z branky a doklouzal si pro míč.
  • Střídání
    Střídání v týmu SK Slavia Praha:
    ze hřiště odchází Christos Zafeiris, přichází Filip Prebsl,
    ze hřiště odchází Lukáš Provod, přichází Simion Michez.
  • Lukáš Provod centrem od rohového praporku hledal Chytila, nicméně defenziva Ludogorce tentokrát stačila zasáhnout.
  • Jan Bořil ve vápně našel Ondřeje Zmrzlého, jehož pokus domácí obrana srazila na rohový kop. Slavia hraje přesně to, co potřebuje.
  • Střídající Erick Marcus si v pokutovém území našel centr z pravé strany, jenže hlavičkou z ostrého úhlu nemohl Kinského překonat.
  • Aguibou Camara byl faulován ve středu hrací plochy. Po následné rozehrávce standardní situace vypálil z dálky Ivajlo Čočev, ale branku minul.
  • Slavia i za stavu 2:0 pokračuje v aktivním napadání rozehrávky Ludogorce. Domácí mají obrovské problémy s přechodem vpřed.
  • Střídání
    ze hřiště odchází Jakub Piotrowski, přichází Deroy Duarte,
    ze hřiště odchází Caio Vidal, přichází Erick Marcus.

ze hřiště odchází Malick Diouf, přichází Ondřej Zmrzlý.
  • Jan Bořil z levé strany odcentroval na malé vápno, kde se zjevil Ondřej Lingr, nicméně jeho pokus hlavou skončil daleko od branky.
  • Bulharský tým měl k dispozici svůj druhý roh v utkání. Exekuce se ujal Son, jehož centr z malého vápna nekompromisně odhlavičkoval David Zima.
  • Lingr a Wallem na pravé straně nenechali domácí hráče odcentrovat. Ludogorec z výpadu po levé straně vytěžil jen vhazování.
  • Na trávníku zůstává ležet Malick Diouf, který se drží za pravou nohu. Podle všeho se dostavily křeče.
  • Důležité
    Slavia si druhý poločas užívá! V další obrovské šanci se po přihrávce Chytila ocitl dobíhající Ondřej Lingr, ale Sergio Padt jeho přízemní pokus vykopl!
    Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha (Malick Diouf).
  • Domácí se po delší době usadili kolem velkého vápna Slavie, jenže Caio Vidal si nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdu.
  • Po skvělém průniku Dioufa zakončoval v pokutovém území Christos Zafeiris, jehož ránu obětaví zadáci bulharského celku zablokovali.
  • Střídání
    ze hřiště odchází Pedro Naressi, přichází Ivajlo Čočev,
    ze hřiště odchází Kwadwo Duah, přichází Aguibou Camara.
  • Gól
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slavii předchozí zahozená možnost mrzet nemusí! Po rohovém kopu totiž přidává druhý zásah! Exekuce rohového kopu se ujal Lukáš Provod, jehož povedený centr si našel MOJMÍR CHYTIL, který levačkou uklidil míč do sítě.
  • Důležité
    Slavia zazdila možnost na pojistku! Wallem krásným průnikem prošel za obranu, předložil míč Chytilovi, který ještě posunul na Dioufa, kterého v obrovské šanci vychytal Sergio Padt!
  • Wallem centrem z pravé strany našel Chytila, který na míč jen těsně dosáhl a hlavou jej líznul mimo velké vápno.
  • Rwan Cruz chtěl zrychlit hru přihrávkou z první na pravou stranu, ale nepovedenou pobídkou poslal balón do zámezí.
  • Střídání
    ze hřiště odchází Matěj Jurásek, přichází Ondřej Lingr,
    ze hřiště odchází Tomáš Chorý, přichází Mojmír Chytil.
  • Malick Diouf dnes také hraje povedené utkání. Tentokrát se skvěle vrátil s Vidalem, před kterým přizvedl míč hlavou do zámezí.
  • Malick Diouf v zajímavém protiútoku hledal přihrávkou z první rozběhnutého Matěje Juráska, před kterým ve skluzu zasáhl stoper Almeida.
  • Antonín Kinský si pohlídal centr z levé strany hrací plochy, vydal se na malé vápno a s jistotou míč zalepil do rukavic.
  • Zafeiris získal odražený míč na polovině domácích, ale podle rozhodčího si pomohl rukou.
  • Výbornou práci na levé straně odvedl Malick Diouf, kterého napadali hned dva soupeři, ale hráč Slavie pod tlakem vybojoval vhazování.