Hokej - online přenos Lille OSC - SK Slavia Praha, 20. srpna 2024 21:00, Stade du Hainaut, Valenciennes - aktualizováno:

Lille OSC

SK Slavia Praha

2 : 0

(0:0)

• Odveta je v Edenu na programu ve středu 28. 8. Pokud chce Slavia postoupit, potřebuje svým fanouškům připravit zážitek v podobě obratu.
  • Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:13.
  • Je konec! Lille zvládlo domácí duel 4. předkola Ligy mistrů a vítězí 2:0. Francouzský celek je tak blíže k postupu do základní fáze. Už po osmi minutách musel Kinský vychytat Gudmundssona. Po půlhodině hry David technickou střelou netrefil branku a o tři minuty později Kinský vychytal Zhegrovu. V nastavení se šance dočkala také Slavia, ale Chorý neměl seřízená mířidla. Do vedení se domácí dostali v 52. minutě zásluhou Jonathana Davida. Následně se Slavia radovala z vyrovnání, ale Ogbu nemohl slavit, protože sudí viděl ruku. V 77. minutě pak po individuálním průniku udeřil Edon Zhegrova. Slavia sice o 2. minuty později opět rozvlnila síť, ale Chytilovi vzal radost ofsajd.
  • Konec zápasu.
  • V úvodu páté minuty nastavení se ke střele zpoza vápna ještě dostal Mojmír Chytil, jehož tvrdý pokus směřoval přímo na Chevaliera.
  • Střídání
    Střídání v týmu Lille OSC:
    ze hřiště odchází Cabella, přichází Sahraoui.
  • Lille se ještě vysunulo vpřed. Přihrávku do vápna musel Filip Prebsl na dlouhou nohu odehrát do zámezí. Francouzský celek může pokračovat v kombinaci.
  • Chytil chtěl roztáhnout hru na levou stranu, kam běžel Matěj Jurásek, jenže útočník Slavie trefil jen prvního soupeře.
  • Střídání
    ze hřiště odchází David, přichází Ilić,
    ze hřiště odchází Gudmundsson, přichází Ismaily,
    ze hřiště odchází Haraldsson, přichází Mukau.
  • Exekuce přímého kopu se opět ujal Matěj Jurásek, který pro změnu rovnou vystřelil, jenže jeho pokus skončil nad břevnem domácí branky.
  • Žlutá karta
    Diakité fauloval poblíž šestnáctky Mojmíra Chytila a vysloužil si žlutou kartu. Slavia bude zahrávat další přímý kop ze zajímavé pozice.
  • Právě Matěj Jurásek z přímého kopu vymyslel prudký centr do vápna. Defenziva Lille míč neodehrála do bezpečí a po střele z hranice šestnáctky reklamovali hráči Slavie ruku.
  • Matěj Jurásek se výbornou zasekávačkou prosmýkl kolem Gudmundssona, který jej poté stáhl k zemi. Slavia bude zahrávat přímý kop z dobré pozice.
  • Bořil našel z autu Filipa Prebsla, který byl rozhozen v souboji a přihrál pouze od zámezí. Domácí s rozehrávkou spěchat nebudou.
  • Slavia sice získala míč, jenže nepřesným nákopem jej odevzdala domácí defenzivě. Lille už se v závěru utkání nikam hnát nemusí.
  • Santos se na pravé straně zbavil Prebsla, který se ale do souboje bleskově vrátil, jenže fauloval. Lille může otupit sílící aktivitu Slavie.
  • Pražský celek zahrával další rohový kop. Lukáš Provod odcentroval na značku pokutového kopu, ale Tomáš Holeš hlavičkoval jen do těla soupeře.
  • Gudmundsson táhl akci Lille po levé straně, jenže proti trojici hráčů Slavie neměl sebemenší šanci na úspěch.
  • Branka skutečně neplatí! Mojmír Chytil sice hlavou dopravil míč do sítě, jenže byl lapen v ofsajdové pasti.
  • Důležité
    Už to vypadalo, že se Slavia může radovat ze vstřelení kontaktní branky, ale asistent rozhodčího na hřišti odmával ofsajd!
  • Gól
    Lille právě vstřelilo branku!
    Domácí celek přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k postupu do Ligy mistrů! EDON ZHEGROVA dostal přihrávku od Davida, jednoduchou kličkou obešel Holeše, vlétl do vápna a placírkou zakončil kolem Kinského!
  • Hráči Slavie se vydali napadat rozehrávku Lille v zadních řadách. Odkop domácího brankáře na polovině hřiště odvrátil Diouf.
  • Střídání
    Střídání v týmu SK Slavia Praha:
    ze hřiště odchází Schranz, přichází Jurásek,
    ze hřiště odchází Chorý, přichází Chytil,
    ze hřiště odchází Zafeiris, přichází Prebsl.
  • Lille se usadilo kolem velkého vápna. Zhegrova se snažil motat nohy defenzivním hráčům Slavia, ale nakonec neměl prostor pro odcentrování.
  • Zima nedokázal udržet míč ve středovém kruhu a Lille se vydalo do rychlého protiútoku. Před Santosem odvrátil nebezpečný centr na poslední chvíli Diouf.
  • Exekuce rohového kopu se ujal Zafeiris. Defenziva Lille míč odehrála mimo vápno, odkud střílel Oscar Dorley, který nepropálil hradbu těl v červených dresech.
  • Provod se zbavil soupeře na pravé straně, ale Alexsandro mu míč čistým skluzem odehrál na rohový kop. Slavia zvyšuje svou aktivitu.
  • Cabella je po předchozím zákroku záložníka Slavie pořádně otřesený, ale podle všeho bude schopen nadále pokračovat ve hře.
    Oscar Dorley ostře dojel soupeře ve středovým kruhu a je potrestán žlutou kartou.
  • David Zima vracel míč vpřed, kde se do souboje pustil Ivan Schranz, který byl uhlídán Gudmundssonem.
  • Důležité
    Celou situaci ještě přezkoumali rozhodčí u videu, kteří nakonec potvrdili, že jeden z hráčů Slavie zahrál rukou.
  • Důležité
    Slavia se radovala ze vstřelené branky, jenže ta zatím neplatí! Bořilův aut prodloužil Chorý na malé vápno, kde byli Ogbu a Diouf. Míč do sítě nakonec dopravil Ogbu, jenže rozhodčí podle všeho viděl ruku!
  • Oscar Dorley ukázal svou šikovnost na vlastní polovině ve středu hrací plochy. Šikovný záložník Slavie vybojoval faul na svou osobu.
  • Santons byl Dioufem poslán k zemi. Fotbalista Slavie může být rád, že nedostal kartu.
  • Je za námi hodina hry a domácí Lille zatím potvrzuje roli favorita utkání. Slavia se snaží, jenže směrem dopředu toho dnes zatím měla minimum.
  • Cabella z levé strany posunul míč do vápna, kam mířil Haraldsson, kterého dokázal v klíčovou chvíli odstavit Oscar Dorley.
  • Lukáš Provod se probíjel vpřed kolem Meuniera, jenže znovu se ocitl pouze na zemi. Rozhodčí druhou žlutou kartu pro krajního zadáka Lille nevytáhl.
  • Francouzský celek měl k dispozici rozehrávku rohového kopu. Zhegrova rozehrával do kombinace. Následný centr Cabelly srazila defenziva do zámezí.
  • Ivan Schranz bojoval o míč na pravé straně hrací plochy, jenže důrazný Cabella jej dokázal odstavit od balónu. Lille po změně stran na hřišti kraluje.
  • Ivan Schranz dostal pod tlak domácího stopera Alexsandra, který těžkou situaci nakonec ustál.