Fotbal - online přenos Slovensko - Ukrajina, 21. června 2024 15:00, Düsseldorf Arena - aktualizováno:

Slovensko

Ukrajina

1 : 2

(1:0)

• Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 9:12.
  • Zákroky brankářů
    Martin Dúbravka (Slovensko) – tři zákroky
    Anatolij Trubin (Ukrajina) – čtyři zákroky
  • Skupina bude pokračovat zítřejším duelem mezi Belgií a Rumunskem. V posledním kole pak narazí Slováci na Rumuny a Ukrajinci se představí proti Belgičanům.
  • Ukrajinci otočili duel se Slovenskem a nadále mají naději na postup do osmifinále. Prvních pětadvacet minut byli horším týmem, ale několikráte je podržel Trubin, který nastoupil místo kritizovaného Lunina. Ten nedosáhl pouze na Schranzovo zakončení hlavou. Slováci zaslouženě vedli, ale postupem času přebrali Ukrajinci iniciativu a ve druhém poločase dvakrát skórovali. Rozhodující trefu vsítil střídající Jaremčuk. V závěrečném tlaku už si Slovensko nevypracovalo vyloženou šanci na srovnání.
  • Konec zápasu.
  • Někdo z Ukrajinců padl do střely Škriniara ze střední vzdálenosti. Posléze nezískal Suslov ani roh. Podle všeho je hotovo.
  • Centr z levé strany poslal Zinčenko hlavou z vápna.
  • Sydorčuk chvíli tahal čas akcí po pravé straně, ale Obert jej přes sebe nepustil.
  • Ukrajinci odkopli míč z levé strany až k Dúbravkovi.
  • Míč se odrazil ve vápně na levou stranu k Vavrovi, ale tomu sjel balón z kopačky.
  • Střídání
    Střídání v týmu Ukrajina:
    ze hřiště odchází Mykola Šaparenko, přichází Maxym Talověrov.
  • Znovu roh proti Ukrajině, nyní z pravé strany pro Bénese.
  • Nastavuje se pět minut.
  • Bénesův roh z levé strany prodlužoval Vavro u přední tyče, ale na zadní tyči nebyl nikdo ze Slováků.
  • Sauer neuspěl na levé straně proti Tymčykovi, navíc Ukrajina bude vhazovat.
  • Krátký pobyt Ukrajinců na útočné polovině dopadl dalším faulem Jaremčuka.
  • Bénesův centr z levé strany skončil na ruce Trubina na vzdálenější tyčce.
  • Střídání
    Střídání v týmu Slovensko:
    ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází Leo Sauer.
  • Střídání
  • Ukrajinci se dostali do těsného ofsajdu potom, co Slováci chybovali v rozehrávce.
  • Střídání
    ze hřiště odchází Mychajlo Mudryk, přichází Ruslan Malinovskyj,
    ze hřiště odchází Volodymyr Bražko, přichází Serhij Sydorčuk.
  • Kucka střílel přímo ze standardky nečistě vysoko nad branku.
  • Žlutá karta
    Jasná karta za podražení Jaremčuka na levé straně proti Škriniarovi.
  • Slováci si vyměňují míč na své útočné polovině a snaží se prosadit proti bránícím se Ukrajincům.
  • Nepovedené zakončení hlavou nechali Ukrajinci dopadnout za svou bránu.
  • Gól
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    Střídající ROMAN JAREMČUK seběhl na pas Šaparenka vzduchem na pravé straně za Škriniara a z druhého doteku technicky po zemi obstřelil Dúbravku, kapitán Slovenska vybral balón ve skluzu již za čárou.
  • Už dlouho Slováci pořádně neprověřili Trubina a Ukrajinci nemají daleko k prvnímu bodu na turnaji. Nicméně remíza by pro ně asi stejně byla málo vzhledem k postupové matematice.
  • Zubkov byl jako první u zablokované střely na pravé straně, ale poté došlo k faulu Šaparenka na Suslova v šestnáctce.
  • Mudryk byl ještě ošetřovaný a Ukrajinci budou chvíli o deseti.
  • Důležité
    Ukrajinci postupovali dva na dva a kolem Škriniara prošla nahrávka Jaremčukana Mudryka, ten střílel na přední tyč, kde měl Dúbravka nohu.
  • Pekarík převzal křižnou nahrávku na pravé straně, ale jeho šance levačkou byla zablokovaná.
  • Obert udělal faul na levé straně, gólman Trubin pak pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
  • Dúbravka nakopával na pravou stranu, hlavičkový souboj dopadl lépe pro Slovensko.
  • Od pětadvacáté minuty je obraz hry vyrovnaný, Ukrajinci jsou možná i nepatrně lepší.
  • Dúbravka nezasahoval, Ukrajinci hrají na polovině hřiště.
  • Schranz dostoupil Mudryka z pravé strany, ještě roh proti Slovensku.