Dánsko

Anglie

1 : 1

(1:1)

• Anglie se dostala do vedení, trefil se Harry Kane. Následně deset minut před koncem prvního poločasu srovnal povedenou ránou Morten Hjulmand. Ve druhém poločase branka nepadla, a proto tento duel končí smírně 1:1. Aktuálně má Anglie čtyři body, Dánsko dva v tabulce skupiny C.
  • Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 13:5.
  • Konec zápasu.
  • Anglie pokračuje dál v dobré hře, ale nemůže se protlačit ke střele.
  • Jordan Pickford rozehrává volný kop na polovině hrací plochy, ale k výraznější šanci to nevedlo.
  • Fotbalisté Anglie nyní vylepšili hru, tlačí se do zakončení a pokouší si vypracovat rozhodující moment.
  • Conor Gallagher to zkoušel individuálně, dokázal vybojovat autové vhazování pro své spoluhráče.
  • Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.
  • Mnoho času už do konce poločasu nezbývá, aktuálně čekáme na nějakou výraznější šanci na jedné či druhé straně.
  • Žlutá karta
    Žlutá karta pro tým Dánsko (Christian Nörgaard). Po faulu na Conora Gallaghera vidí kartu.
  • Joakim Maehle a Christian Nörgaard to zkoušeli kombinačně, ale nedokázali se propracovat do střelecké pozice. Dobře si počínala obrana soupeře.
  • Pierre-Emile Höjbjerg si vypracoval střeleckou pozici, dobrý jeho pokus, ale rána míří vedle branky. Dánsko je nyní aktivnější a diktuje tempo hry.
  • Alexander Bah to zkoušel individuálně, nakonec dokázal vybojovat rohový kop. Centr se snesl před branku, ale Andreas Christensen poslal balon vysoko nad.
  • Střídání
    Střídání v týmu Dánsko:
    ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Andreas Skov Olsen,
    ze hřiště odchází Morten Hjulmand, přichází Christian Nörgaard.
  • Fotbalisté Anglie nyní vybojovali autové vhazování, ale obrana byla připravená. Dánsku se podařilo vytlačit hru k polovině.
  • Pierre-Emile Höjbjerg podle sudího fauloval soupeře, Jarrod Bowen byl tím, kdo odnesl jeho důraznou hru.
  • Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, ve kterém jsme zatím viděli dvě branky. Je otázka, zda se některý z týmů dočká rozhodující branky, nebo bude duel končit smírně.
  • Souboje o balon se nyní odehrávají na polovině hrací plochy. Mnoho zajímavých šancí v předbrankovém prostoru nyní k vidění není.
  • Pierre-Emile Höjbjerg si vypracoval střeleckou pozici, Jordan Pickford předvedl, že je připravený.
  • Jannik Vestergaard fauloval soupeře, soupeř se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale Dán jej nepustil.
  • Dánsko rozehrávalo rohový kop, centr se snesl před branku, ale anglická obrana si snadno dokázala poradit s pokusem.
    Žlutá karta pro tým Dánsko (Joakim Maehle).
  • Jordan Pickford se tak tak dokázal natáhnout a vyrazil míč, který mířil do branky.
  • Anglie se dostala do šance, ale Ollie Watkins nedokázal prostřelit brankáře. Kasper Schmeichel odrazl míč do zámezí, uvidíme rohový kop.
  • Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, fanoušci vytvářejí zápasu velmi dobrou kulisu. Slyšet jsou především ti, kteří fandí Anglii.
  • Celé útočné trio Anglie šlo nyní ze hry a střídá. Uvidíme, jak tři útočníci změní styl hry.
  • Střídání
    Střídání v týmu Anglie:
    ze hřiště odchází Phil Foden, přichází Jarrod Bowen,
    ze hřiště odchází Bukayo Saka, přichází Ollie Watkins,
    ze hřiště odchází Bukayo Saka, přichází Eberechi Eze.
  • Mnoho fotbalové krásy aktuálně k vidění není, sledujeme podprůměrný fotbal. Ani jeden celek se nyní nemůže dostat do zakončení.
  • Střídání
    ze hřiště odchází Rasmus Höjlund, přichází Yussuf Poulsen.
  • Na počátku šedesáté čtvrté minuty pálil Christian Eriksen. Jeho rána míří vysoko nad branku.
    Žlutá karta pro tým Anglie (Conor Gallagher). Anglický hráč dostává žlutou kartu po faulu.
  • Jordan Pickford musí být pozorný, Dánsko rozehrává volný kop. K ohrožení branky se jeho tým po špatném centru nedostal.
  • Hodina hry je pryč, stále platí vyrovnaný stav, který stanovil první poločas.
  • Bukayo Saka to zkoušel z velké dálky a jeho rána bez přípravy míří výrazně vedle branky.
  • Alexander Bah si vypracoval zajímavou pozici, ale on ani Christian Eriksen nedokázali vypracovat střeleckou šanci.
  • Střídání
    ze hřiště odchází Victor Kristiansen, přichází Alexander Bah,
    ze hřiště odchází Jonas Wind, přichází Mikkel Damsgaard.
  • Phil Foden se propracoval do výborné střelecké pozice, jeho rána levou nohou končí na tyči, dorážka míří nad.
  • Anglie reagovala na nepříliš kreativní hru střídáním. Uvidíme, jak se to projeví na obrazu hry.
  • Střídání
    ze hřiště odchází Trent Alexander-Arnold, přichází Conor Gallagher.
  • Declan Rice se propracoval k zakončení z velké dálky. S jeho pokusem si snadno poradil brankář Dánska.