Policie zadržela muže, který během konfliktu vystřelil na druhého řidiče a poté ujel

Policie zadržela řidiče bílého vozu BMW X1, který podle ní ve středu ráno u Krsic na Písecku vystřelil na řidiče škodovky. Při incidentu nebyl nikdo zraněn. Policisté další podrobnosti konfliktu zjišťují. Podle prvotních informací vznikl mezi oběma muži konflikt, při němž řidič BMW použil zbraň.

Písek (Aktualizováno: 14:58 15. 1. 2020) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Auto značky Škoda, na které při incidentu v Písku střílel muž, jenž přijel v bílém BMW.

Auto, ve kterém seděl muž, na kterého podezřelý střílel

Řidič bílého BMW z místa konfliktu ujel a policisté po něm několik desítek minut pátrali.  „Vozidlo, po kterém bylo vyhlášeno pátraní, bylo nalezeno v Písku. O několik minut později, kolem 10.30 hodin, pak písečtí policisté díky rychlé a profesionální práci zadrželi i podezřelého, pětatřicetiletého řidiče z Prahy, a to několik stovek metrů od zaparkovaného vozidla. Při incidentu nebyl nikdo zraněn,“ uvedla mluvčí písecké policie Lenka Krausová.

Kriminalisté zjišťují veškeré okolnosti tohoto případu.  Střelce podezírají ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stadiu pokusu. Podezřelý má trestní minulost. Policisté podali podnět k návrhu na vzetí muže do vazby.

jan, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme